Orbán Viktor felfedte követőinek, hol várja őket a karácsonyi időszak előtt.


A miniszterelnök bejelentette, hogy öt különböző helyszínen léphetünk fel karácsonyig a DKP-turné során. Eseményeket hirdetett meg, amelyeket mi is izgatottan várunk, és amelyekről többször is beszélt a nyilvánosság előtt.

"Budapesten kezdtük el, és most már az ország különböző tájait járjuk be! Országjáró körútra indulunk!" - olvasható Orbán Viktor miniszterelnök üzenetében, amelyet a Digitális Polgári Kör tagjainak küldött el.

A tájékoztatás szerint az alábbi megállókat tervezi:

A DPK-turnét Orbán már korábban bejelentette, mostani körlevele alapján úgy tűnik, az eseményeken ő is részt vesz, az eseményekről többes szám első személyben számolt be. A korábbi tájékoztatás szerint a részvétel ingyenes lesz, kizárólag regisztrált DPK-tagok vehetnek majd részt az eseményeken

A miniszterelnök október 23-án, a Békemenet rendezvénye után tartott beszédében először említette, hogy a Fidesznek a kampány során érdemes lenne a bizonytalan szavazókra, sőt még az ellenzéki tábor tagjaira is fókuszálnia.

Az ország bejárása mostanában Magyar Péter Tisza-vezér színpadává vált, hiszen az ellenzéki politikus szinte megállás nélkül szerepel különböző rendezvényeken, legyenek azok kisebb falvak vagy nagyobb városok. Mindenhol nyíltan osztja meg véleményét és terveit a közönséggel.

Related posts